KONST / Litografier / Färglitografi 13658142
nr 1365 8142
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Färglitografi, "Trosa torg". Signerad, numrerad 228/360. Motivet: 38x47 cm
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:36:47
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)